NABÍZENÉ SLUŽBY Fyzioterapie / Rehabilitace 


Co nabízím?

Stanovení přesné a komplexní diagnosy, poskytnutí cílené léčby.

Na co se specializuji?

Bolesti hlavy, kořenové syndromy, funkční poruchy pohybového aparátu, poúrazové a pooperační stavy.


Co poskytuji?

Terapii metodou R. McKenzie, reflexní lokomoce podle V. Vojty, terapii metodou L. Mojžíšové, terapii podle Schrothove, cvičení s využitím Kabatových diagonál a prvků z Bobatha, spinální cvičení, cvičení na nestabilních plochách a s pružnými tahy a míči, Feldenkraisova cvičení, synergickou reflexní terapii, měkké a mobilizační techniky včetně orofaciálních technik, exteroceptivní facilitaci podle H. Hermacho-vé, masáže a akupresuru, preventivní programy "Škola zad", regenerační a rekondiční cvičení.

Máte sedavý způsob práce, jednostrannou zátěž, stres, bolesti zad a hlavy, stanovenou ženskou sterilitu, můžu Vám pomoci.

Co můžete očekávat?

Minimální čekací dobu. 
( většině případů přicházíte s bolestí, proto se snažím nenechat Vás čekat )  

Zájem o Vaše obtíže.
( čím lépe Vašim obtížím rozumím, tím lépe Vám mohu pomoci )  

Komplexní analýzu "příčin" Vašich obtíží.
( pečlivé odebrání anamnézy a cílené pohybové, popř. neurologické vyšetření )  

Vysvětlení podstaty Vašich obtíží.
( získáte jasnou představu o tom, co Vaši bolest způsobuje )

Vždy dostanete doporučení, jak korigovat "držení těla" vsedě, případně v jiné pozici kterou často zaujímáte v práci nebo během volnočasových aktivit. 

Mám elektronický objednávací systém.

Vyberete VSTUPNÍ NÁVŠTĚVU a následně si vyberete den a čas a zarezervujete si termín, jakmile Vám přijde SMS zpráva na mobil, víte, že vše proběhlo správně a jste ke mne objednán(a).

Můžete si zakliknout i hlídání termínu, tj. pak Vás systém osloví s nabídkou dřívějšího termínu a tím se dostavíte rychleji.

Platba je pouze přímá, nepracuji na pojišťovnu.

Dále nabízím telefonní konzultaci. 

Máte možnost TELEFONNÍ KONZULTACE akutních či komplikovaných chronických bolestí těla pomocí skype, whatsap, messenger či telefonu.

McKenzie systém péče nabízí unikátní řešení řady akutních či obtížných chronických problémů pohybové soustavy neboli těla právě pomocí klíčových otázek! Tyto se dají zvládnout v současné době i na dálku bez nutnosti fyzické přítomnosti v ordinaci. Tím lze snížit riziko nákazy a Vám dopomoci k úlevě od možných pohybových problémů. Lze využít spojení přes whatsap, viber, messenger, skype či mobilní telefon.